Wat bieden wij?

Hoe werkt het?

Aangesloten touroperators

Hoe werkt het?

Aanmelden

Inloggen

Welkom (home)

Bestuur

Laatste nieuws

Contact








Op dit moment zijn 334 touroperators actief aangesloten bij het Garantiefonds GGTO:

1204 Creativ Eventz www.creativ-eventz.nl
1205 Motor Trails www.motortrails.nl
1205 Music Trails www.musictrails.nl
1206 Cumlaude Travel www.cumlaudetravel.nl
1206 Tibet Travel www.tibettravel.nl
1207 Zimba Safaris www.zimbasafaris.com
1210 Corfu Vakanties www.corfuvakanties.nl
1212 Blue Elephant www.blue-elephant.nl
1213 Kage Travel www.kagetravel.nl
1214 Birding Breaks www.birdingbreaks.nl
1218 County Hike reizen www.countyhike.nl
1220 Wolverine Avontuurlijke reizen www.wolverine-reizen.nl
1222 Battuta Reizen www.battuta-reizen.nl
1223 Wine & Dine Travels www.winedinetravels.nl
1225 Blini Reizen www.blinireizen.nl
1226 West Algarve Golf www.west-algarvegolf.com
1227 Travel4reasons www.travel4reasons.nl
1227 Puffin Travel www.whisky-reis.nl
1227 Puffin Travel www.rondreizen-ijsland.nl
1228 Leon Reizen www.leonreizen.nl
1229 Baltic Ferries www.balticferries.nl
1231 PolarXl www.polarxl.nl
1231 Inezia Tours www.ineziatours.nl
1232 Loopend Vuurtje www.loopendvuurtje.nl
1236 SWS Sailing www.swssailing.nl
1237 Mozaiek Reizen www.mozaiekreizen.nl
1238 Paardrijvakantiesinspanje www.paardrijvakantiesinspanje.nl
1239 Argantravel www.argantravel.nl
1240 DesertJoy www.desertjoy.nl
1242 Wild Times www.wildtimessafaris.com
1243 DP Reizen www.dp-reizen.nl
1244 Nordic Vision www.nordicvision.nl
1244 Nordic Vision www.fotoreizen.net
1246 Olaf Reizen www.olafreizen.nl
1248 Pelgrimsroutes.nl www.pelgrimroutes.nl
1249 Zonnig Zeilen www.zonnigzeilen.nl
1250 Filitravel www.filitravel.nl
1254 Natuurlijk Reizen www.natuurlijkreizen.nl
1256 Training & Travel www.trainingentravel.nl
1257 Hemingstone Travel www.hemingstonetravel.com
1258 TransAtlas Bike www.transatlasbike.com
1261 Grandioos Afrika www.grandioosafrika.nl
1262 WandelVakantie www.wandelvakanties.com
1265 Milorho Travel www.milorhotravel.nl
1266 Mayke Tours www.mayketours.nl
1267 Saffraan Reizen www.saffraanreizen.nl
1268 Pure Latin America www.purelatinamerica.com
1271 Israel Idoed Reizen www.israelidoedreizen.nl
1273 Mi Cuba www.micuba.nl
1276 Beckers Groepsreizen www.beckers-groepsreizen.nl
1277 Brendafrica Travels www.brendafrica.com
1278 Active Adventure www.activeadventure.nl
1279 Undiscovered www.undiscovered.nl
1280 S&S Reizen www.sens-reizen.nl
1281 Earth Tracks www.earthtracks.nl
1281 Turkije Natuurlijk www.turkijenatuurlijk.nl
1282 Tourquaz Travel www.bluecruiseturkije.nl
1284 Stichting Vogelreizen www.stichtingvogelreizen.nl
1287 P.C.H. Reizen www.parsaban.nl
1288 Birwa Tours www.birwa.nl
1289 KNNV www.knnv.nl
1298 Droomreis Tanzania www.droomreistanzania.nl
1299 Kazachstan Specialist www.kazachstanreizen.nl
1299 Centraal-Azie Reizen www.centraalaziereizen.nl
1299 Belarus & Oekraine Reizen www.belarus-oekrainereizen.nl
1299 Oezbekistan Reizen www.oezbekistanreizen.nl
1300 Suikerbossie Africa Travel www.suikerbossie.nl
1301 Tusk Force www.afrika-safaris.nl
1302 Costa Rica Vakantie www.costaricavakantie.nl
1304 Ghanta Projecten www.ghanta.eu
1306 Malika Travel www.malikatravel.nl
1307 Authentic Italia www.authentic-italia.nl
1309 LRP Reizen www.lrpreizen.nl
1310 Clips Mallorca Cycling www.mallorcacycling.nl
1311 Tejeda Travel www.tejedatravel.com
1312 TerraMundo www.terramundo.nl
1315 Travel in Luxury www.travelinluxury.nl
1316 African Travels www.africantravels.com
1317 Arvy Recreational Vehicles www.arvy.nl
1318 Adriatic Adventure www.adriaticvakanties.nl
1319 Kaukasus Plus reizen www.kaukasusplus.nl
1321 Gomagma Avontuurlijke Reizen www.gomagma.nl
1321 Marvell Travel www.marvelltravel.nl
1324 BDL Grouptravel www.bdl-grouptravel.nl
1326 Fruhstuk www.fruhstuk.nl
1328 Travel Nepal www.travelnepal.nl
1332 NautiSail www.nautisail.nl
1333 Moezel Reizen www.moezel-reizen.nl
1335 Michel Verrast www.michelverrast.nl
1336 Magical Tours www.magicaltours-vakantie.nl
1337 D Travellers Holland www.dtravellers.nl
1338 Fietsavontuur.net www.fietsavontuur.net
1340 Kaaiman Reizen www.kaaimanreizen.nl
1341 Reisbrigade www.reisbrigade.nl
1342 Sajet Specials www.sajetspecials.nl
1342 Sajet Special Tours & Travel www.sajetspecials.nl
1343 Native & Green www.nativeandgreen.nl
1344 Mister Valencia www.hockeyinvalencia.com
1344 Mister Valencia www.mistervalencia.com
1346 Tsara Travel www.tsaratravel.nl
1347 Tight Lines Visreizen www.tightlines.nl
1351 Chic Voyage www.chicvoyage.nl
1354 Puur Azie www.puurazie.nl
1355 Heart of Argentina Travel www.heart-of-argentina-travel.com/nl/
1358 Cycle to Explore www.cycle2explore.nl
1359 TravelMood www.travelmood.nl
1360 Go North www.go-north.nl
1361 TravelPa www.travelpa.nl
1362 Khuduga Botswana Self Drives www.khudugabotswanaselfdrives.com
1365 Bush Call Safaris www.bushcalls.com
1366 Het Licht - Spirituele Reizen www.het-licht.net
1367 Tendens Vakanties www.tendensvakanties.nl
1368 Particolare vakanties www.particolarevakanties.nl
1369 Charlie's Travels www.charlies-travels.com
1370 Cordes Travel www.cordestravel.nl
1374 Eshi Eco Travel www.eshitravel.nl
1375 Eye4Cycling www.eye4cycling.com
1376 Indotracks www.indotracks.nl
1378 Cuba4all Reizen www.cuba4allreizen.nl
1379 NaarIran www.naariran.nl
1380 Viva Velo www.vivavelo.nl
1381 Tiantan www.tiantan.nl
1383 Meru Travel www.merutravel.nl
1383 Wind Horse Tours www.windhorsetours.nl
1385 Asociacion Ibero-Americana Eindhoven www.aie-eindhoven.nl
1387 Ivory & Pearls www.ivoryandpearls.nl
1389 Roth Spark Travel www.rothsparktravel.nl
1390 opDroomreis.nu www.opdroomreis.nu
1391 Budget Safari www.budget-safari.nl
1395 SurfaWhile www.surfawhile.com
1395 Errant Surf Travel www.errantsurf.com
1396 Eef Travel www.eeftravel.com
1397 Photo-Moments www.photo-moments.nl
1398 Huwelijksreis.Travel www.huwelijksreis.travel
1401 Reisadvies Zuid-Afrika www.reisadvieszuidafrika.nl
1404 Sri Lanka op Reis www.srilankaopreis.nl
1405 Tanzanian Safaris www.makasatanzania.com
1406 Travelydays www.travelydays.com
1407 Aladin Travel www.aladintravel.nl
1408 Dari Java www.dari-java.nl
1408 Go-Asia www.go-asia.nl
1410 Frans Henk Hoekstra www.franshenkhoekstra.nl
1415 Authentic Golf www.authentic.golf
1416 Reishuis.nl www.reishuis.nl
1418 Health Education www.healtheducation.nl
1421 RV Sportreizen www.rvsportreizen.nl
1422 Schotland op Maat www.schotlandopmaat.nl
1423 GoMadagascar.nl www.gomadagascar.nl
1423 GoAfrica.nl www.goafrica.nl
1423 GoBotswana.nl www.gobotswana.nl
1423 GoNamibie.nl www.gonamibie.nl
1423 GoZimbabwe.nl www.gozimbabwe.nl
1423 GoOeganda.nl www.gooeganda.nl
1423 GoSouthafrica.nl www.gosouthafrica.nl
1424 Luxury Trips www.santabarbararesortcuracao.nl
1424 Luxury Trips www.luxurytrips.nl
1424 Luxury Trips www.morenaresortcuracao.nl
1424 Luxury Trips www.lionsdivehotelcuracao.nl
1427 Reisburo Vakantie en Zorg www.reisburovakantieenzorg.nl
1427 Kontiki Reizen www.kontikireizen.nl
1428 Vakantieportugal.nl www.vakantieportugal.nl
1429 Unico Travel www.unicotravel.com
1430 Hotelschip "Ali-B2" www.ali-b2.nl
1432 Young Travel Company www.youngtravelcompany.nl
1434 Mango Travel www.mangotravel.nl
1435 Meeting & Convention Travel www.mc-travel.nl
1438 Reisvriend www.reisvriend.com
1439 TAO Japan Specialist www.japan.nl
1440 Horse Photo Experience www.horsephotoexperience.com
1443 Motortours www.motortours.nl
1444 Ga mee naar India www.gameenaarindia.nl
1445 Stichting Goeie Reis! www.goeie-reis.nl
1447 Mentor Natuurfotografie www.mentornatuurfotografie.nl
1449 Orpheus Reizen www.orpheusreizen.nl
1451 Beachcamp-France www.brunottibeachcamp.nl
1452 Mooie besede www.mijnslovenie.com
1452 Mooie besede www.mijnkroatie.com
1453 Mavi Travel www.mavitravel.nl
1456 KoreaReizen www.koreareizen.com
1457 Caracara Travel www.caracaratravel.com
1458 Impact Adventures www.impactadventures.nl
1459 Lingo Tours www.lingo-tours.com
1461 Manders Travel www.manderstravel.nl
1462 KS Travel www.completevoetbalreis.nl
1463 That Motortours www.thatmotorreizen.nl
1464 Africa Wildlife Safaris www.africawildlifesafaris.nl
1467 Mi Cuento Reizen www.micuento-reizen.nl
1469 Blindfold Travel www.blindfoldtravel.com
1470 Stichting Klavervier www.stichtingklavervier.nl
1471 Ga-Afrika www.ga-afrika.nl
1472 Grassrootz Adventures www.grassrootzuganda.com
1474 NoBeach www.nobeach-reizen.nl
1475 Dream Trails Off Road Adventures www.dreamtrails.nl
1477 Jojamis www.jojamis-yogavakantie.nl
1478 ArcticMarathon www.arcticmarathon.nl
1479 Safari Design www.safaridesign.nl
1481 Atma Reizen www.atma-reizen.nl
1482 Cosse Camper Adventure www.cossecamperadventure.com
1483 Travel Magical Morocco www.travel-magical-morocco.com
1485 Fotografie-Reizen.nl www.fotografie-reizen.nl
1488 Race Experience www.raceexperience.nl
1489 Stichting Poldermaat voor begeleide vakanties www.vakantiesmetbegeleiding.nl
1490 In2Travels www.interweddings.nl
1494 OBZ Vakanties www.obzvakanties.nl
1495 Reizen voor Focus www.reizenvoorfocus.nl
1497 Kazinga Tours www.kazingatours.com
1498 Makor Reizen www.makorreizen.nl
1499 Travelsuriname www.travelsuriname.nl
1501 Uyuni Travels www.uyunitravels.com
1502 Tot hier en verder www.tothierenverder.nl
1503 iDrive 4x4 www.idrive4x4.com
1505 Ayurvedica Reizen www.ayurvedicareizen.nl
1507 Cloud9 Travel www.cloud9travel.nl
1509 Art Nouveau Travel www.artnouveautravel.nl
1510 Travel Happiness Company www.travelhappinesscompany.nl
1512 Doingoood www.doingoood.nl
1513 Training Camp Connects www.trainingcampconnects.nl
1519 Becker & Egbers www.becker-egbers.nl
1521 Fundisa Weddings www.fundisa-weddings.nl
1521 Fundisa Weddings www.trouweninzuidafrika.nl
1522 Het Frankrijk Huis www.frankrijkhuis.nl
1523 SkiMaquis www.skimaquis.nl
1523 OntdekCorsica www.ontdekcorsica.nl
1524 Bijzonderafrika.nl www.bijzonderafrika.nl
1525 Salem Reizen www.salemreizen.nl
1527 Xclusive Travel www.xclusivebarbados.com
1527 Xclusive Travel www.xclusive.travel
1527 Xclusive Travel www.xclusivevillas.com
1528 VoetbalOnTour www.voetbalontour.nl
1530 60plusEndus www.60plusendus.nl
1532 Peri Peri Reizen www.periperireizen.nl
1534 MyIncentive www.myincentive.nl
1535 Visreis.nl www.visreis.nl
1535 Worldsbestfishingtrips.com www.Worldsbestfishingtrips.com
1537 PPeople www.p-people.nl
1539 Good Safari www.goodsafari.nl
1540 Your Planet www.yourplanettravel.nl
1541 Pegasus Events www.pegasusevents.nl
1542 Korevaer Zeilevenementen www.korevaer.nl
1544 LAZOA Travel www.lazoatravel.nl
1545 Bushlife Experiences www.bushlife.nl
1546 Sjakzeilreizen www.kaat-mossel.com
1551 Giggling Bamboo Travel www.gigglingbambootravel.nl
1553 4Aviation www.4aviation.nl
1554 Silktravel www.silktravel.nl
1555 Arctic Circle Trails www.arcticcircletrails.org
1557 TRAVELDASH www.traveldash.nl
1558 Moose Adventures www.moose-adventures.nl
1559 VSCA Reizen www.vscareizen.nl
1560 Viaje con Cafe www.viajeconcafe.com
1561 Africana Travel www.africanatravel.nl
1563 Verrassend Vietnam www.verrassendvietnam.nl
1563 Verrassend Thailand www.verrassendthailand.nl
1565 Pole4 www.pole4.nl
1566 Safari in Africa www.safariinafrica.nl
1567 GreeceBeyond www.greecebeyond.nl
1568 Wandelen in Hongarije www.wandeleninhongarije.nl
1568 Schilderen in Hongarije www.schildereninhongarije.nl
1568 Vakantie in Hongarije www.vakantieinhongarije.nl
1568 Artventures www.artventures.nl
1569 P T Travelservice www.pttravel.nl
1569 Selamat Jalan Tour www.selamatjalan.nl
1570 Creative Travel www.creativetravel.nl
1571 Vakantiecafe.nl www.vakantiecafe.nl
1572 Travel2Marrakech www.travel2marrakech.nl
1572 Bootcamp Trips www.bootcamptrips.nl
1576 NoBeach Groups & Incentives www.nobeach-reizen.nl
1577 Naar Azie Reizen www.naaraziereizen.nl
1578 Lemmens Travel www.lemmenstravel.com
1579 Ontdek Rusland www.ontdek-rusland.nl
1580 First Travel Partners www.firsttravelpartners.nl
1581 Tennisreis.nl www.tennisreis.nl
1582 JES Reizen www.jesreizen.nl
1582 Frisian Travel www.frisian-travel.nl
1583 Impact Trails www.impacttrails.nl
1584 Sads Motorreizen www.sadsmotorreizen.nl
1586 Aves Travels www.avestravels.com
1587 Inspired by Safaris www.inspiredbysafaris.com
1588 Georeizen www.georeizen.nl
1590 Epic Athens www.epicathens.nl
1591 Asia Travel Tours www.asiatraveltours.nl
1592 Tirolreizen www.tirolreizen.nl
1593 De Verdwaalde Jongens www.deverdwaaldejongens.nl
1594 Tripsy www.tripsy.nl
1595 Kuyo Afrika www.kuyoafrika.nl
1596 Olaf Reizen www.olafreizen.nl
1598 Rafiki begeleide reizen www.rafikireizen.nl
1600 Expert in actie www.expert-in-actie.nl
1602 Wacalea Travel www.wacalea.com
1604 Faraway Travel www.farawaytravel.nl
1605 Chaka Africa Travel www.chaka-travel.com
1606 Travel to Africa www.traveltoafrica.nl
1607 Treevents Solutions www.treevents.nl
1608 Op reis met Jeanne www.opreismetjeanne.nl
1609 Ride-on Motortours www.Ride-onMotorTours.com
1610 Klipper Waterman www.broedertrouw.com
1611 Priolo Travel www.priolotravel.nl
1613 Indyque Travel www.indyque.com
1613 Tirol Outdoor Experience www.tiroloutdoor.nl
1614 Voetbal Retour www.voetbalretour.nl
1615 voetbaltrips.com www.voetbaltrips.com
1616 Mimpi Reizen www.mimpireizen.nl
1617 Details Travel www.storywalking.tours
1620 Retraet Yourself www.retreatyourself.nu
1621 Eventarchitect www.eventarchitect.nl
1622 Ruth Israelreizen www.ruthisraelreizen.nl
1623 Asian Way of Life www.awol.nl
1624 Motorreis USA www.motorreisusa.com
1625 De Rooij Fotografie www.derooijfotografie.nl
1626 Patiperra Travels www.patiperra.com
1627 Inspiring Colombia www.inspiringcolombia.travel
1628 Rocky Roads Travel www.rockyroads.nl
1629 Move Your Mountain www.moveyourmountain.nl
1630 Buffel Outdoor www.buffel-outdoor.nl
1631 All In Travels www.allintravels.nl
1632 Inca & Finch www.incafinch.nl
1632 Low Carbon Travels www.lowcarbontravels.nl
1634 GP Ticket www.gpticket.nl
1636 Persintravel www.persintravel.com
1638 Roon Bike Travel www.roonbiketravel.nl
1639 CubaNeo Travel www.cubaneotravel.com/
1640 Alegria Health www.alegriahealth.com
1641 Hollandtrail www.hollandtrail.com
1642 Visit Scandinavia www.visitscandinavia.nl
1643 Vai Forte www.vaiforte.com
1644 Safaris op Maat www.safarisopmaat.nl
1645 F1-travel-Limburg www.f1-travel-limburg.nl
1646 Ku Sungula Travel www.kusungulatravel.com
1647 Amazon Adventures Travel www.amazonadventures.nl
1649 Battlefield Bus Tours www.battlefieldbustours.nl
1650 AmCan Travel www.amcantravel.nl
1651 Wereldwijs Reizen www.wereldwijsreizen.nl
1652 Endless Safaris www.endless-safaris.nl
1654 Lotus Tours www.lotustours.nl
1655 Golf Expedition www.golf-expedition.com
1657 Martijn Eco Travel www.martijn-eco-travel.com
1658 Fotoreizenchina.nl www.fotoreizenchina.nl
1659 50 States Travel www.50statestravel.nl
1660 Pura Vida Travel www.pura-vida.com
1661 Acadis Adler www.acadis.nl
1661 Fotocursusoplocatie www.fotocursusoplocatie.nl
1662 Mgeni Safaris www.mgenisafaris.nl
1663 Offbeat Islands www.offbeatislands.com
1665 Vip Top Tours www.viptoptours.com
1666 Machu Picchu Travel www.machupicchutravel.nl
1667 Al Khatem Travel & Tourism www.alkhatemtravel.com
1669 AmerikaNu.nl www.amerikanu.nl
1670 Ibn Ghaldoun Travel www.ibnghaldountravel.nl
1671 Explorista Travel www.exploristatravel.nl
1672 Amazing African Trips www.amazingafricantrips.com
1673 Ghana Active www.ghanaactive.nl
1674 Connoisseur Travel Collection www.connoisseurcollection.travel
1675 OnderReis met LEV www.onderreismetlev.nl
1676 Chinese Rootstravel www.chinese-rootstravel.com
1677 Centaur Trails Paardrijvakanties www.centaurtrails.com
1678 Aurora Reizen www.aurorareizen.nl
1679 Sama Reizen www.samareizen.nl
1680 Vikingreizen www.vikingreizen.nl
1682 Khokelo Safaris www.khokelosafaris.com
1683 De Nummer 12 www.denummer12.nl
1684 Par Travel Agency www.partravelagency.nl
1685 Studio Holistic www.studioholistic.nl
1686 Euro Travel Team
1687 Wereldwijd Reizen www.wereldwijdreizen.nl
1688 Morrizz sportreizen www.morrizz.nl
1689 Puur Treinreizen www.puurtreinreizen.nl
1690 K-Jak www.k-jak.nl
1691 Celebrity Hajj www.celebrityhajj.nl
1692 Choice Travel www.choicetravel.nl
1693 WintersportDeluxe www.wintersportdeluxe.nl
1694 ShapShap Travel Group www.shapshaptravelgroup.com
1695 Fiets-Fun www.fiets-fun.nl
1696 Barrio Life www.barrio-life.nl
1697 Fotoreisshop www.fotoreisshop.nl
1698 Total Adventure www.totaladventure.nl
1698 Waddenhop www.waddenhop.com
1699 SportTravel www.sporttravel.nl
1700 Marcopolo Adventures www.marcopoloadventures.eu
1701 ForteVital www.fortevital.nl
1702 Hummels Adventures www.hummelsadventures.nl
1703 The Road Trip Club www.theroadtripclub.nl
1704 Wild by Nature www.wildbynature.nl
1705 In Vespino www.invespino.com
1706 Grand Prix Travel www.grandprixtravel.nl
1707 Classic Car Travel Europe www.ccte.nl
1708 P&M Golftravel

Mocht uw touroperator wel ons logo voeren, maar niet in deze lijst staan, dan voert zij ten onrechte onze garantieregeling. Graag ontvangen wij daar dan melding van.