Wat bieden wij?

Hoe werkt het?

Aangesloten touroperators

Hoe werkt het?

Aanmelden

Inloggen

Welkom (home)

Bestuur

Laatste nieuws

Contact



Charlies Travels

19 mei 2020
Op 18 mei is het faillissement van Charlies Travels B.V. uitgesproken.

Wij vragen klanten van Charlies Travels B.V. geen betalingen meer te doen aan deze organisatie. Betalingen die aan Charlies Travels B.V. gedaan zijn na 19 mei 2021 worden niet meer door GGTO gegarandeerd.

Charlies Travels was tot 31 augustus 2020 aangesloten bij Garantiefonds GGTO. Alle boekingen van voor die datum vallen onder de dekking van de GGTO.

Inmiddels heeft Charlie's Travels een doorstart gemaakt onder de naam CT Afrika BV. Deze organisatie is niet aangesloten bij Garantiefonds GGTO.

Kijk voor meer informatie op de pagina laatste nieuws







Op dit moment zijn 335 touroperators actief aangesloten bij het Garantiefonds GGTO:

1553 4Aviation www.4aviation.nl
1659 50 States Travel www.50statestravel.nl
1530 60plusEndus www.60plusendus.nl
1661 Acadis Adler www.acadis.nl
1278 Active Adventure www.activeadventure.nl
1318 Adriatic Adventure www.adriaticvakanties.nl
1464 Africa Wildlife Safaris www.africawildlifesafaris.nl
1316 African Travels www.africantravels.com
1561 Africana Travel www.africanatravel.nl
1667 Al Khatem Travel & Tourism www.alkhatemtravel.com
1407 Aladin Travel www.aladintravel.nl
1640 Alegria Health www.alegriahealth.com
1631 All In Travels www.allintravels.nl
1672 Amazing African Trips www.amazingafricantrips.com
1647 Amazon Adventures Travel www.amazonadventures.nl
1650 AmCan Travel www.amcantravel.nl
1669 AmerikaNu.nl www.amerikanu.nl
1555 Arctic Circle Trails www.arcticcircletrails.org
1478 ArcticMarathon www.arcticmarathon.nl
1239 Argantravel www.argantravel.nl
1232 Around the World Travel www.aroundtheworldtravel.nl
1509 Art Nouveau Travel www.artnouveautravel.nl
1568 Artventures www.artventures.nl
1317 Arvy Recreational Vehicles www.arvy.nl
1591 Asia Travel Tours www.asiatraveltours.nl
1623 Asian Way of Life www.awol.nl
1385 Asociacion Ibero-Americana Eindhoven www.aie-eindhoven.nl
1481 Atma Reizen www.atma-reizen.nl
1678 Aurora Reizen www.aurorareizen.nl
1415 Authentic Golf www.authentic.golf
1307 Authentic Italia www.authentic-italia.nl
1586 Aves Travels www.avestravels.com
1505 Ayurvedica Reizen www.ayurvedicareizen.nl
1229 Baltic Ferries www.balticferries.nl
1696 Barrio Life www.barrio-life.nl
1649 Battlefield Bus Tours www.battlefieldbustours.nl
1222 Battuta Reizen www.battuta-reizen.nl
1324 BDL Grouptravel www.bdl-grouptravel.nl
1451 Beachcamp-France www.brunottibeachcamp.nl
1519 Becker & Egbers www.becker-egbers.nl
1276 Beckers Groepsreizen www.beckers-groepsreizen.nl
1299 Belarus & Oekraine Reizen www.belarus-oekrainereizen.nl
1524 Bijzonderafrika.nl www.bijzonderafrika.nl
1716 Bilingual Education Projects www.bilingualeducationprojects.com
1214 Birding Breaks www.birdingbreaks.nl
1288 Birwa Tours www.birwa.nl
1469 Blindfold Travel www.blindfoldtravel.com
1225 Blini Reizen www.blinireizen.nl
1212 Blue Elephant www.blue-elephant.nl
1572 Bootcamp Trips www.bootcamptrips.nl
1277 Brendafrica Travels www.brendafrica.com
1391 Budget Safari www.budget-safari.nl
1630 Buffel Outdoor www.buffel-outdoor.nl
1365 Bush Call Safaris www.bushcalls.com
1545 Bushlife Experiences www.bushlife.nl
1457 Caracara Travel www.caracaratravel.com
1691 Celebrity Hajj www.celebrityhajj.nl
1677 Centaur Trails Paardrijvakanties www.centaurtrails.com
1299 Centraal-Azie Reizen www.centraalaziereizen.nl
1605 Chaka Africa Travel www.chaka-travel.com
1351 Chic Voyage www.chicvoyage.nl
1676 Chinese Rootstravel www.chinese-rootstravel.com
1692 Choice Travel www.choicetravel.nl
1707 Classic Car Travel Europe www.ccte.nl
1310 Clips Mallorca Cycling www.mallorcacycling.nl
1507 Cloud9 Travel www.cloud9travel.nl
1674 Connoisseur Travel Collection www.connoisseurcollection.travel
1370 Cordes Travel www.cordestravel.nl
1210 Corfu Vakanties www.corfuvakanties.nl
1482 Cosse Camper Adventure www.cossecamperadventure.com
1302 Costa Rica Vakantie www.costaricavakantie.nl
1218 County Hike reizen www.countyhike.nl
1204 Creativ Eventz www.creativ-eventz.nl
1570 Creative Travel www.creativetravel.nl
1639 CubaNeo Travel www.cubaneotravel.com/
1206 Cumlaude Travel www.cumlaudetravel.nl
1358 Cycle to Explore www.cycle2explore.nl
1337 D Travellers Holland www.dtravellers.nl
1408 Dari Java www.dari-java.nl
1683 De Nummer 12 www.denummer12.nl
1625 De Rooij Fotografie www.derooijfotografie.nl
1593 De Verdwaalde Jongens www.deverdwaaldejongens.nl
1240 DesertJoy www.desertjoy.nl
1617 Details Travel www.storywalking.tours
1512 Doingoood www.doingoood.nl
1243 DP Reizen www.dp-reizen.nl
1475 Dream Trails Off Road Adventures www.dreamtrails.nl
1298 Droomreis Tanzania www.droomreistanzania.nl
1712 E4 Travel www.e4travel.nl
1281 Earth Tracks www.earthtracks.nl
1396 Eef Travel www.eeftravel.com
1719 Eigen Wijze Duikreizen www.ewdr.com
1652 Endless Safaris www.endless-safaris.nl
1590 Epic Athens www.epicathens.nl
1395 Errant Surf Travel www.errantsurf.com
1374 Eshi Eco Travel www.eshitravel.nl
1686 Euro Travel Team
1621 Eventarchitect www.eventarchitect.nl
1600 Expert in actie www.expert-in-actie.nl
1671 Explorista Travel www.exploristatravel.nl
1375 Eye4Cycling www.eye4cycling.com
1645 F1-travel-Limburg www.f1-travel-limburg.nl
1604 Faraway Travel www.farawaytravel.nl
1338 Fietsavontuur.net www.fietsavontuur.net
1695 Fiets-Fun www.fiets-fun.nl
1250 Filitravel www.filitravel.nl
1580 First Travel Partners www.firsttravelpartners.nl
1701 ForteVital www.fortevital.nl
1661 Fotocursusoplocatie www.fotocursusoplocatie.nl
1485 Fotografie-Reizen.nl www.fotografie-reizen.nl
1697 Fotoreisshop www.fotoreisshop.nl
1658 Fotoreizenchina.nl www.fotoreizenchina.nl
1410 Frans Henk Hoekstra www.franshenkhoekstra.nl
1582 Frisian Travel www.frisian-travel.nl
1326 Fruhstuk www.fruhstuk.nl
1709 FS Travel www.fstravel.nl
1521 Fundisa Weddings www.trouweninzuidafrika.nl
1521 Fundisa Weddings www.fundisa-weddings.nl
1444 Ga mee naar India www.gameenaarindia.nl
1471 Ga-Afrika www.ga-afrika.nl
1588 Georeizen www.georeizen.nl
1673 Ghana Active www.ghanaactive.nl
1304 Ghanta Projecten www.ghanta.eu
1551 Giggling Bamboo Travel www.gigglingbambootravel.nl
1360 Go North www.go-north.nl
1423 GoAfrica.nl www.goafrica.nl
1408 Go-Asia www.go-asia.nl
1423 GoBotswana.nl www.gobotswana.nl
1548 GoLapland www.golapland.nl
1655 Golf Expedition www.golf-expedition.com
1423 GoMadagascar.nl www.gomadagascar.nl
1321 Gomagma Avontuurlijke Reizen www.gomagma.nl
1423 GoNamibie.nl www.gonamibie.nl
1539 Good Safari www.goodsafari.nl
1423 GoOeganda.nl www.gooeganda.nl
1423 GoSouthafrica.nl www.gosouthafrica.nl
1423 GoZimbabwe.nl www.gozimbabwe.nl
1634 GP Ticket www.gpticket.nl
1706 Grand Prix Travel www.grandprixtravel.nl
1261 Grandioos Afrika www.grandioosafrika.nl
1472 Grassrootz Adventures www.grassrootzuganda.com
1418 Health Education www.healtheducation.nl
1355 Heart of Argentina Travel www.heart-of-argentina-travel.com/nl/
1257 Hemingstone Travel www.hemingstonetravel.com
1522 Het Frankrijk Huis www.frankrijkhuis.nl
1641 Hollandtrail www.hollandtrail.com
1440 Horse Photo Experience www.horsephotoexperience.com
1430 Hotelschip "Ali-B2" www.ali-b2.nl
1702 Hummels Adventures www.hummelsadventures.nl
1398 Huwelijksreis.Travel www.huwelijksreis.travel
1670 Ibn Ghaldoun Travel www.ibnghaldountravel.nl
1503 iDrive 4x4 www.idrive4x4.com
1458 Impact Adventures www.impactadventures.nl
1705 In Vespino www.invespino.com
1490 In2Travels www.interweddings.nl
1632 Inca & Finch www.incafinch.nl
1376 Indotracks www.indotracks.nl
1613 Indyque Travel www.indyque.com
1231 Inezia Tours www.ineziatours.nl
1587 Inspired by Safaris www.inspiredbysafaris.com
1627 Inspiring Colombia www.inspiringcolombia.travel
1271 Israel Idoed Reizen www.israelidoedreizen.nl
1387 Ivory & Pearls www.ivoryandpearls.nl
1582 JES Reizen www.jesreizen.nl
1477 Jojamis www.jojamis-yogavakantie.nl
1340 Kaaiman Reizen www.kaaimanreizen.nl
1213 Kage Travel www.kagetravel.nl
1319 Kaukasus Plus reizen www.kaukasusplus.nl
1299 Kazachstan Specialist www.kazachstanreizen.nl
1497 Kazinga Tours www.kazingatours.com
1682 Khokelo Safaris www.khokelosafaris.com
1362 Khuduga Botswana Self Drives www.khudugabotswanaselfdrives.com
1690 K-Jak www.k-jak.nl
1610 Klipper Waterman www.broedertrouw.com
1289 KNNV www.knnv.nl
1427 Kontiki Reizen www.kontikireizen.nl
1456 KoreaReizen www.koreareizen.com
1542 Korevaer Zeilevenementen www.korevaer.nl
1462 KS Travel www.completevoetbalreis.nl
1646 Ku Sungula Travel www.kusungulatravel.com
1595 Kuyo Afrika www.kuyoafrika.nl
1544 LAZOA Travel www.lazoatravel.nl
1578 Lemmens Travel www.lemmenstravel.com
1228 Leon Reizen www.leonreizen.nl
1459 Lingo Tours www.lingo-tours.com
1232 Loopend Vuurtje www.loopendvuurtje.nl
1654 Lotus Tours www.lotustours.nl
1632 Low Carbon Travels www.lowcarbontravels.nl
1309 LRP Reizen www.lrpreizen.nl
1424 Luxury Trips www.santabarbararesortcuracao.nl
1424 Luxury Trips www.luxurytrips.nl
1424 Luxury Trips www.morenaresortcuracao.nl
1424 Luxury Trips www.lionsdivehotelcuracao.nl
1666 Machu Picchu Travel www.machupicchutravel.nl
1336 Magical Tours www.magicaltours-vakantie.nl
1498 Makor Reizen www.makorreizen.nl
1306 Malika Travel www.malikatravel.nl
1461 Manders Travel www.manderstravel.nl
1434 Mango Travel www.mangotravel.nl
1700 Marcopolo Adventures www.marcopoloadventures.eu
1657 Martijn Eco Travel www.martijn-eco-travel.com
1321 Marvell Travel www.marvelltravel.nl
1453 Mavi Travel www.mavitravel.nl
1266 Mayke Tours www.mayketours.nl
1435 Meeting & Convention Travel www.mc-travel.nl
1447 Mentor Natuurfotografie www.mentornatuurfotografie.nl
1383 Meru Travel www.merutravel.nl
1662 Mgeni Safaris www.mgenisafaris.nl
1273 Mi Cuba www.micuba.nl
1467 Mi Cuento Reizen www.micuento-reizen.nl
1335 Michel Verrast www.michelverrast.nl
1265 Milorho Travel www.milorhotravel.nl
1616 Mimpi Reizen www.mimpireizen.nl
1344 Mister Valencia www.mistervalencia.com
1344 Mister Valencia www.hockeyinvalencia.com
1333 Moezel Reizen www.moezel-reizen.nl
1452 Mooie besede www.mijnslovenie.com
1452 Mooie besede www.mijnkroatie.com
1558 Moose Adventures www.moose-adventures.nl
1688 Morrizz sportreizen www.morrizz.nl
1205 Motor Trails www.motortrails.nl
1624 Motorreis USA www.motorreisusa.com
1443 Motortours www.motortours.nl
1629 Move Your Mountain www.moveyourmountain.nl
1713 Moventa Travel www.moventa.nl
1237 Mozaiek Reizen www.mozaiekreizen.nl
1205 Music Trails www.musictrails.nl
1534 MyIncentive www.myincentive.nl
1577 Naar Azie Reizen www.naaraziereizen.nl
1379 NaarIran www.naariran.nl
1343 Native & Green www.nativeandgreen.nl
1254 Natuurlijk Reizen www.natuurlijkreizen.nl
1332 NautiSail www.nautisail.nl
1474 NoBeach www.nobeach-reizen.nl
1576 NoBeach Groups & Incentives www.nobeach-reizen.nl
1244 Nordic Vision www.nordicvision.nl
1244 Nordic Vision www.fotoreizen.net
1494 OBZ Vakanties www.obzvakanties.nl
1299 Oezbekistan Reizen www.oezbekistanreizen.nl
1663 Offbeat Islands www.offbeatislands.com
1596 Olaf Reizen www.olafreizen.nl
1246 Olaf Reizen www.olafreizen.nl
1675 OnderReis met LEV www.onderreismetlev.nl
1579 Ontdek Rusland www.ontdek-rusland.nl
1523 OntdekCorsica www.ontdekcorsica.nl
1608 Op reis met Jeanne www.opreismetjeanne.nl
1390 opDroomreis.nu www.opdroomreis.nu
1449 Orpheus Reizen www.orpheusreizen.nl
1569 P T Travelservice www.pttravel.nl
1708 P&M Golftravel www.pmgolftravel.nl
1287 P.C.H. Reizen www.parsaban.nl
1238 Paardrijvakantiesinspanje www.paardrijvakantiesinspanje.nl
1684 Par Travel Agency www.partravelagency.nl
1368 Particolare vakanties www.particolarevakanties.nl
1626 Patiperra Travels www.patiperra.com
1541 Pegasus Events www.pegasusevents.nl
1248 Pelgrimsroutes.nl www.pelgrimroutes.nl
1715 Pepe Travel www.pepetravel.nl
1532 Peri Peri Reizen www.periperireizen.nl
1636 Persintravel www.persintravel.com
1397 Photo-Moments www.photo-moments.nl
1231 PolarXl www.polarxl.nl
1565 Pole4 www.pole4.nl
1537 PPeople www.p-people.nl
1611 Priolo Travel www.priolotravel.nl
1227 Puffin Travel www.whisky-reis.nl
1227 Puffin Travel www.rondreizen-ijsland.nl
1660 Pura Vida Travel www.pura-vida.com
1268 Pure Latin America www.purelatinamerica.com
1354 Puur Azie www.puurazie.nl
1689 Puur Treinreizen www.puurtreinreizen.nl
1488 Race Experience www.raceexperience.nl
1598 Rafiki begeleide reizen www.rafikireizen.nl
1401 Reisadvies Zuid-Afrika www.reisadvieszuidafrika.nl
1341 Reisbrigade www.reisbrigade.nl
1427 Reisburo Vakantie en Zorg www.reisburovakantieenzorg.nl
1416 Reishuis.nl www.reishuis.nl
1438 Reisvriend www.reisvriend.com
1495 Reizen voor Focus www.reizenvoorfocus.nl
1620 Retraet Yourself www.retreatyourself.nu
1609 Ride-on Motortours www.Ride-onMotorTours.com
1628 Rocky Roads Travel www.rockyroads.nl
1638 Roon Bike Travel www.roonbiketravel.nl
1718 Rosetta Reizen www.rosettareizen.nl
1622 Ruth Israelreizen www.ruthisraelreizen.nl
1421 RV Sportreizen www.rvsportreizen.nl
1280 S&S Reizen www.sens-reizen.nl
1584 Sads Motorreizen www.sadsmotorreizen.nl
1566 Safari in Africa www.safariinafrica.nl
1644 Safaris op Maat www.safarisopmaat.nl
1267 Saffraan Reizen www.saffraanreizen.nl
1342 Sajet Special Tours & Travel www.sajetspecials.nl
1342 Sajet Specials www.sajetspecials.nl
1525 Salem Reizen www.salemreizen.nl
1679 Sama Reizen www.samareizen.nl
1711 Satopia Travel www.satopiatravel.com
1568 Schilderen in Hongarije www.schildereninhongarije.nl
1422 Schotland op Maat www.schotlandopmaat.nl
1569 Selamat Jalan Tour www.selamatjalan.nl
1694 ShapShap Travel Group www.shapshaptravelgroup.com
1554 Silktravel www.silktravel.nl
1546 Sjakzeilreizen www.kaat-mossel.com
1523 SkiMaquis www.skimaquis.nl
1699 SportTravel www.sporttravel.nl
1404 Sri Lanka op Reis www.srilankaopreis.nl
1445 Stichting Goeie Reis! www.goeie-reis.nl
1470 Stichting Klavervier www.stichtingklavervier.nl
1489 Stichting Poldermaat voor begeleide vakanties www.vakantiesmetbegeleiding.nl
1284 Stichting Vogelreizen www.stichtingvogelreizen.nl
1685 Studio Holistic www.studioholistic.nl
1300 Suikerbossie Africa Travel www.suikerbossie.nl
1710 Sultan Travel www.sultantravel.nl
1395 SurfaWhile www.surfawhile.com
1236 SWS Sailing www.swssailing.nl
1405 Tanzanian Safaris www.makasatanzania.com
1439 TAO Japan Specialist www.japan.nl
1311 Tejeda Travel www.tejedatravel.com
1367 Tendens Vakanties www.tendensvakanties.nl
1581 Tennisreis.nl www.tennisreis.nl
1312 TerraMundo www.terramundo.nl
1463 That Motortours www.thatmotorreizen.nl
1703 The Road Trip Club www.theroadtripclub.nl
1381 Tiantan www.tiantan.nl
1206 Tibet Travel www.tibettravel.nl
1347 Tight Lines Visreizen www.tightlines.nl
1613 Tirol Outdoor Experience www.tiroloutdoor.nl
1592 Tirolreizen www.tirolreizen.nl
1502 Tot hier en verder www.tothierenverder.nl
1698 Total Adventure www.totaladventure.nl
1282 Tourquaz Travel www.bluecruiseturkije.nl
1256 Training & Travel www.trainingentravel.nl
1513 Training Camp Connects www.trainingcampconnects.nl
1258 TransAtlas Bike www.transatlasbike.com
1510 Travel Happiness Company www.travelhappinesscompany.nl
1315 Travel in Luxury www.travelinluxury.nl
1483 Travel Magical Morocco www.travel-magical-morocco.com
1483 Travel Magical Nepal www.travel-magical-nepal.com
1328 Travel Nepal www.travelnepal.nl
1606 Travel to Africa www.traveltoafrica.nl
1572 Travel2Marrakech www.travel2marrakech.nl
1227 Travel4reasons www.travel4reasons.nl
1557 TRAVELDASH www.traveldash.nl
1359 TravelMood www.travelmood.nl
1361 TravelPa www.travelpa.nl
1499 Travelsuriname www.travelsuriname.nl
1406 Travelydays www.travelydays.com
1607 Treevents Solutions www.treevents.nl
1594 Tripsy www.tripsy.nl
1346 Tsara Travel www.tsaratravel.nl
1281 Turkije Natuurlijk www.turkijenatuurlijk.nl
1301 Tusk Force www.afrika-safaris.nl
1279 Undiscovered www.undiscovered.nl
1429 Unico Travel www.unicotravel.com
1501 Uyuni Travels www.uyunitravels.com
1643 Vai Forte www.vaiforte.com
1568 Vakantie in Hongarije www.vakantieinhongarije.nl
1571 Vakantiecafe.nl www.vakantiecafe.nl
1428 Vakantieportugal.nl www.vakantieportugal.nl
1563 Verrassend Cambodja www.verrassendcambodja.nl
1563 Verrassend Thailand www.verrassendthailand.nl
1563 Verrassend Vietnam www.verrassendvietnam.nl
1560 Viaje con Cafe www.viajeconcafe.com
1680 Vikingreizen www.vikingreizen.nl
1665 Vip Top Tours www.viptoptours.com
1642 Visit Scandinavia www.visitscandinavia.nl
1535 Visreis.nl www.visreis.nl
1717 Vita Walking www.vitawalking.nl
1380 Viva Velo www.vivavelo.nl
1614 Voetbal Retour www.voetbalretour.nl
1528 VoetbalOnTour www.voetbalontour.nl
1615 voetbaltrips.com www.voetbaltrips.com
1602 Wacalea Travel www.wacalea.com
1698 Waddenhop www.waddenhop.com
1568 Wandelen in Hongarije www.wandeleninhongarije.nl
1262 WandelVakantie www.wandelvakanties.com
1714 WAW.travel www.waw.travel
1687 Wereldwijd Reizen www.wereldwijdreizen.nl
1226 West Algarve Golf www.west-algarvegolf.com
1704 Wild by Nature www.wildbynature.nl
1242 Wild Times www.wildtimessafaris.com
1383 Wind Horse Tours www.windhorsetours.nl
1223 Wine & Dine Travels www.winedinetravels.nl
1693 WintersportDeluxe www.wintersportdeluxe.nl
1535 Worldsbestfishingtrips.com www.Worldsbestfishingtrips.com
1548 WYT Incentive Travel & Events www.wyt.nl
1527 Xclusive Travel www.xclusivebarbados.com
1527 Xclusive Travel www.xclusive.travel
1527 Xclusive Travel www.xclusivevillas.com
1432 Young Travel Company www.youngtravelcompany.nl
1540 Your Planet www.yourplanettravel.nl
1207 Zimba Safaris www.zimbasafaris.com
1249 Zonnig Zeilen www.zonnigzeilen.nl

Mocht uw touroperator wel ons logo voeren, maar niet in deze lijst staan, dan voert zij ten onrechte onze garantieregeling. Graag ontvangen wij daar dan melding van.